به مناسبت هغته دفاع مقدس اردوی جهادی دو روزه در شهرستان ایرانشهر برگزار گردید.
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ایرانشهر عنوان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس اردوی جهادی دو روزه با همکاری سپاه پاسداران در شهرستان ایرانشهر تشکیل شد.
 ١٣٩٩/٠٧/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سیستان و بلوچستان انجام شد:
افتتاح درمانگاه دامپزشکی در شهرستان زهک به مناسبت هفته دولت
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زهک گفت: جهش تولید و رونق اقتصادی در جامعه مستلزم استقبال از طرح های تولیدی و آغاز به کار واحد های تولیدی جدید است که دامپزشکی در حد توان از آن استقبال خواهد کرد.
 ١٣٩٩/٠٦/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سیستان و بلوچستان انجام شد:
افتتاح یک واحد صنعتی پرورش مرغ گوشتی 20 هزار قطعه ای در شهرستان خاش
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان خاش گفت: افتتاح و فعالیت واحدهای تولیدی در زمینه های مختلف سبب رونق تولید و تحقیق جهش تولید در جامعه خواهد شد.
 ١٣٩٩/٠٦/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در چابهار انجام شد:
گواهی سلامت 1400تن انواع ماهیان غیرماکول در بندرچابهار صادر شد
رییس اداره دامپزشکی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: گواهی سلامت یکهزار و ۴۰۰ تن انواع ماهیان غیرماکول در بندر چابهار توسط دامپزشکی صادر و سپس به بندر بانکوک تایلند صادر شده است.
 ١٣٩٩/٠٥/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در چابهار انجام شد:
3گروه دامپزشکی بر سلامت دام عید قربان در چابهار نظارت می کنند
معاون مدیرکل و رئیس اداره دامپزشکی چابهار گفت: ۳ گروه نظارت بهداشتی شامل ۳ نفر دامپزشک و ۶ نفر بازرس بهداشتی گوشت شامل یک گروه در میدان دام، یک گروه در کشتارگاه دام و یک گروه نیز به‌صورت سیار در سطح شهر به شهروندان عزیز ارائه خدمت می‌کنند و مردم می‌توانند با مراجعه به آن‌ها از سلامت دام خود برای ذبح اطمینان حاصل کنند.
 ١٣٩٩/٠٥/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در چابهار انجام شد:
700 مورد آزمایش در مراحل کاشت و برداشت میگو چابهار انجام شد
معاون مدیرکل و رییس اداره دامپزشکی چابهار گفت: ۷۰۰ مورد آزمایش در مراحل کاشت و تولید میگو در این شهرستان به منظور صحت و سلامت میگوی تولیدی اطمینان حاصل و با پایش و رصد دائمی از بیماری مهلک لکه سفید جلوگیری کنند.
 ١٣٩٩/٠٥/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
در چابهار انجام شد:
558 مورد بازدید از مراکز فرآوری و عرضه فرآورده های خام دامی چابهار انجام شد
چابهار- ایرنا- معاون مدیرکل و رئیس اداره دامپزشکی شهرستان چابهار گفت: کارشناسان این اداره امسال ۵۵۸ مورد بازدید کارشناسی از مراکز بسته‌بندی، فرآوری و عرضه فرآورده‌های خام دامی انجام دادند تا در صادرات و یا عرضه محصولات در بازار مشکلی نباشد.
 ١٣٩٩/٠٥/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سیستان و بلوچستان انجام شد:
بیش از 12 هزار دام در چابهار واکسینه شدند
معاون مدیرکل و رییس اداره دامپزشکی چابهار گفت: ۱۲ هزار و ۵۰۰ راس دام سبک و سنگین از ابتدی امسال تا کنون علیه بیماری‌های مشترک بین انسان و دام و بیماری‌های واگیر دامی واکسینه شدند.
 ١٣٩٩/٠٤/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
۱۲ کشور دنیا متنعم از آبزیان چابهار
صادرات یکهزار و ۴۰۰ تن انواع آبزیان ماکول و غیرماکول پس از اخذ گواهی سلامت از ابتدای سالجاری تاکنون به ۱۲ کشور دنیا علاوه بر ارزآوری، نوید دهنده رونق صادرات غیرنفتی و توسعه اقتصاد جامعه صیادی است.
 ١٣٩٩/٠٤/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
یک تن تخم مرغ غیربهداشتی در چابهار کشف شد
معاون مدیرکل و رئیس اداره دامپزشکی چابهار گفت: یک تن تخم مرغ بدلیل رعایت نکردن زنجیره سرد و نگهداری در شرایط غیر بهداشتی در این شهرستان کشف و توقیف شد.
 ١٣٩٩/٠٤/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>