چاپ
ارسال به دوست

جلسه شورای هماهنگی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان

شورای هماهنگی مسئولین ادارات ستادی و روسای ادارات دامپزشکی شهرستان ها در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دومین جلسه شورای هماهنگی ادارات ستادی و روسای ادارات دامپزشکی شهرستان ها در سال 97، با حضور مدیر کل دامپزشکی استان و معاونین وی  در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد.

در این جلسه مدیر کل دامپزشکی استان ضمن تبریک فرارسیدن ولادت امام محمد باقر(ع) گفت: آموزش و ترویج و خدمت رسانی به مردم  از جایگاه ویژه ای برخوردار است که باید در تمامی سطوح جامعه که به نوعی مرتبط با دام یا فرآورده خام دامی هستند مورد توجه قرار گیرد.

دکتر مهدی حسینی افزود: می توان با آموزش های لازم بسیاری از بیماری را کنترل کرد به طوری که اثر بخشی آن بیشتر از واکسیناسون باشد.

ایشان با تاکید بر هم افزایی و همکاری در چهار چوب قانون با مراکز بخش خصوصی گفت: همکاری بخش خصوصی با دامپزشکی به پیشبرد هر چه بیشتر سلامت جامعه و جلوگیری از انتقال بیماری های مشترک کمک خواهد کرد.

وی در پایان سخنان خود از زحمات و تلاش های پرسنل دامپزشکی در سراسر استان پهناور سیستان و بلوچستان تقدیر نمود.

دکتر حسین فروزنده، معاون سلامت دامپزشکی استان، گزارشی از اقدامات دامپزشکی استان در طی سال 97 ارائه کرد و در ادامه مشکلات و سوالات ادارات دامپزشکی شهرستان از بخشهای فنی توسط وی مطرح و پاسخ داده شد.

مرتضی ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان نیز در این جلسه  گزارشی از اقدامات دامپزشکی استان در سال 97 را ارائه نمود و در ادامه مشکلات و سوالات ادارات دامپزشکی شهرستان از بخشهای اداری توسط وی مطرح و پاسخ داده شد.

در ادامه پس از ارائه توضیحات توسط نماینده ولی فقیه در دامپزشکی، مسئولین ادارت ستادی، روسای ادارات دامپزشکی شهرستان به بیان مشکلات و ارائه پیشنهادات در حوزه شهرستان خود پرداختند.