چاپ
ارسال به دوست

به مناسبت هفته دامپزشکی انجام شد:

دیدار استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار کنارک از اداره دامپزشکی شهرستان کنارک

در هفته دامپزشکی احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان به همراه یوسفی فرماندار کنارک در اداره دامپزشکی این شهرستان حضور یافتند و با پرسنل این اداره دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، به مناسبت هفته دامپزشکی احمدعلی موهبتی استاندار به همراه یوسفی فرماندار کنارک و برخی از معاونین در اداره دامپزشکی شهرستان کنارک حضور یافتند و از زحمات و تلاش های پرسنل این اداره به نیابت از کلیه همکاران دامپزشکی استان تقدیر و قدردانی نمودند.

در این دیدار استاندار ضمن برقراری تماس تلفنی با دکتر مهدی حسینی مدیر کل دامپزشکی استان هفته دامپزشکی را به ایشان تبریک گفت و از تلاش های موثر ایشان برای ارتقاء دامپزشکی استان با هدف برقراری و حفظ سلامت و امنیت غذایی جامعه و حراست از سرمایه های دامی استان تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه این دیدار استاندار سیستان و بلوچستان با دعوت دکتر ماکنعلی رئیس سازمان دامپزشکی کشور به این کنفرانس تلفنی و برقراری ارتباط با ایشان هفته دامپزشکی را به ایشان تبریک گفت.

در این کنفرانس تلفنی دکتر ماکنعلی از حمایت های استاندار سیستان و بلوچستان در رابطه با احداث دو مرکز تهدیدات زیستی در مرکز استان و همچنین احداث آزمایشگاه جنوب شرق استان در چابهار تشکر کرد.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در خصوص تامین تجهیزات آزمایشگاهی برای استان قول مساعد داد و استاندار هم در این رابطه از ایشان تقدیر و تشکر نمود.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٦٤٧٤/
  • ١٤:٤٦ - 1399/07/16/
  • تعداد بازدید: 68

خروج