چاپ
ارسال به دوست

در سومین روز از هفته و روز ملی دامپزشکی در سیستان و بلوچستان انجام شد:

بازدید مدیرکل دامپزشکی و رئیس نظام دامپزشکی استان از بخش های خصوصی به مناسبت روز ملی دامپزشکی

مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان در معیت رئیس نظام دامپزشکی استان به مناسبت روز ملی دامپزشکی به بازدید از مراکز و دیدار با مسئولین فنی بخش خصوصی پرداختند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر مهدی حسینی مدیر کل دامپزشکی استان با همراهی دکتر گلدرزهی رئیس نظام دامپزشکی استان به بازدید از کلینیک ها، داروخانه ها و مراکز بخش خصوصی دامپزشکی و دیدار با مسئولین فنی بخش خصوصی پرداختند و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و اقدامات موثر انجام شده از سوی آنان روز دامپزشکی را تبریک گفتند.

دکتر مهدی حسینی گفت: وظایف و خدمات ارائه شده در حوزه دامپزشکی ارتباط مستقیم با سلامت جامعه و نقش موثر در ایجاد و حفظ امنیت غذایی در جامعه دارد و علاوه بر آن اولین قدم برای حفظ سرمایه های دامی کشور است.

وی افزود: به دلیل اهمیت و حساسیت وظایف همکاران در دامپزشکی، انجام موثر و اثربخش فعالیت ها نیازمند دقت و تلاش مضاعف کارشناسان و همکاران چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی بوده که سلامت جمیت دامی و امنیت غذایی در جامعه مرهون این زحمات است.

مدیرکل دامپزشکی استان عنوان داشت: 14 مهر که به عنوان روز ملی دامپزشکی نام گذاری شده، فرصتی برای قدردانی و تشکر از زحمات و تلاش های بی وقفه ی زحمتکشان و تلاشگران گم نام و بی ادعای عرصه دامپزشکی می باشد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٦٢٥٥/
  • ١٤:٠٤ - 1399/07/14/
  • تعداد بازدید: 46
کلید واژه ها

خروج