چاپ
ارسال به دوست

مدیر کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان بیان داشت:

اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی ویژه عید سعید قربان در سیستان و بلوچستان

با هدف حفظ سلامت مصرف کنندگان و تامین بهداشت عمومی، طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی و شرعی بر فرآورده های خام دامی ویژه عید سعید قربان در سیستان و بلوچستان در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، مدیرکل دامپزشکی استان ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان با تاکید بر نظارت هرچه بهتر دامپزشکی در این عید، فعالیت های نظارتی و شرعی دامپزشکی را عاملی تاثیرگذار در سلامت غذایی جامعه در این ایام دانست.

دکتر مهدی حسینی افزود: اداره کل دامپزشکی استان، با هدف حفظ سلامت مصرف کنندگان و تامین بهداشت عمومی، طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی و شرعی بر فرآورده های خام دامی ویژه عید سعید قربان را، با ساماندهی و راه اندازی اکیپ های ثابت و سیار بازرسی، متشکل از 25 دکتر دامپزشک، 73 بازرس بهداشت گوشت و 13 ناظر شرعی در قالب 35 اکیپ سیار و 28 اکیپ ثابت در سراسر استان از ساعت 8 الی 14 به مرحله اجراء می گذارد.

وی از مردم استان در خواست نمود جهت مشاوره و دریافت خدمات در خصوص ذبح دام و اطمینان از سلامت گوشت قربانی به کشتارگاه ها و اکیپ های ثابت و سیار بازرسی در سطح استان مراجعه نمایند.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٢٢٧٩/
  • ٢٠:٣٢ - 1398/05/19/
  • تعداد بازدید: 66

خروج