بیانیه مشارکت الکترونیکی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان

این اداره کل کلیه مقررات صادره خود را اعم از بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و طرح های پیشگیری و مبارزه با بیماریهای دامی همچنین طرح تشدید نظارت بهداشتی در ایام خاص را پیش از ابلاغ به مدت 2 هفته از طریق درگاه الکترونیک خود در معرض نقد عموم قرار داده وپس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نماید.

کلیه صاحب نظران و اندیشمندان و متخصصان در این حوزه می توانند نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق پورتال اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان و یا پست الکترونیکی It.siba@ivo.ir به این اداره کل اعلام نمایند.

این اداره کل در رابطه با تهیه و تدوین لوایح و تعرفه های قانونی که نیازمند تصویب نمایندگان مجلس یا مراجع ذی صالح می باشد، پیش از ارسال به مدت یک ماه از طریق درگاه الکترونیک خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ارسال آن اقدام می نماید. از جمله این گونه لوایح استانی ضوابط صدور پروانه های بهداشتی، ضوابط حمل و نقل دام و فرآورده های دامی و همچنین ضوابط صادرات وواردات دام و فرآورده های دامی و تعرفه های خدمات بخش دولتی اشاره نمود که بصورت سالانه / دوره ای و... بوده و با توجه به شرایط اقلیمی، فصلی،شرایط اقتصادی و .... قابل تغییر می باشد .

در راستای افزایش بهره وری و ارتقا عملکرد سازمانی، این اداره کل نظرات صاحب نظران و اندیشمندان و متخصصان را در زمینه های بهداشت دام، طیور،آبزیان و نیز بهداشت فرآورده های خام دامی از طریق سامانه اطلاع رسانی و پاسخگویی به شماره تلفن 1512 ، یا پست الکترونیکی It.siba@ivo.ir دریافت نموده و حتی المقدور در تصمیم گیری های خود لحاظ می نماید و نتایج را به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان  و سایر ذی نفعان اعلام می نماید.

لینک کوتاه