• 1403/04/07 - 02:27
  • تعداد بازدید : 27
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام اداره کل دامپـزشکی استان سیستان و بلوچستان در خصوص مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهـوری

 جمعه 8 تیرماه 1403 روز خلق حماسه بزرگ و غرور آفرین سیاسی و روز مشارکت جدی در تعیین سرنوشت سیاسی کشورمان می‌باشد.

انتخابات پرشور از ارکان حکمرانی درست و مایه پیشرفت و سربلندی کشور عزیزمان است. حضور آحاد مردم در پای صندوق های رأی، نشــانه حضور ملت شریف ایران در صحنه های مهم اداره کشور است و حضور حداکثری در صحنه انتخابات، باعث افزایش قدرت ملّی اســت و این پشتوانه امنیت ملی ما است.

این روز، روز اتحاد و همبستگی ملت بزرگ ایران است که با وجود سلایق مختلف، همگی برای تقویت آرمان‌های جمهوری اسلامی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران شرکت می‌کنیم تا با رای خود، زمام امور اجرایی کشور را به نامزد اصلح و مورد اعتماد خود واگذار نماییم.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به دلیل شهادت حضرت آیت الله دکتر رئیسی، رئیس جمهور کشورمان، زودتر از موعد قانونی آن برگزار می‌شود و حضور شما در پای صندوق‌های رأی در روز 8 تیرماه 1403 نشانه اهمیتی است که فرد فرد شما با توکل به خدا و تاسی از خون شهدا، همراه دریای خروشان مردم برای مشارکت در عزت و سربلندی ایران اسلامی قائل هستید.

اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان از مردم قدرشناس استان خواستار است بار دیگر با مشارکت حداکثری و حضور در پای صندوق های رای و خلق حماسه ای بزرگ ثابت کنند نسبت به آرمان های امام و شهدا و رهنمودهای ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب همچون همیشه پایبند بوده و هستند و تا پای جان از کیان این مرز و بوم حفاظت و حراست می‌کنند. از خداوند متعال مسألت می‌نمائیم که دل‌های ملت ایران را به سمت انتخاب اصلح هدایت نماید و طول عمر با عزت به رهبر حکیم و فرزانه انقلاب تا ظهور منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) کرامت نماید.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 321847
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه