• 1401/08/23 - 14:21
  • تعداد بازدید : 43
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در سیستان و بلوچستان برگزار شد:

نشست تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

با هدف ارتقا آگاهی همکاران و تبیین و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، پنجمین جلسه تببین و روشنگری برای همکاران دامپزشکی استان و با دعوت از دکتر حیدری نیا دبیر جهادی بیانیه گام دوم انقلاب استان در محل اداره کل دامپزشکی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، این جلسه با هدف تبیین و روشنگری در خصوص اوضاع اخیر و تشریح زحمات و تلاش های انجام شده در حوزه اقتصادی برگزار شد و به تاثیر اقدامات دامپزشکی در حوزه معیشت و قوت مردم و به عبارتی ارتباط مستقیم آن با اقتصاد جامعه و همچنین جایگاه ایران در حوزه اقتصادی در منطقه و دنیا و نقش همکاران دامپزشکی در آن نیز اشاره شد.

در این نشست، دکتر حیدری نیا با تشریح موضاعاتی همچون جهاد تبیین و جنگ ترکیبی گفت: امروزه دشمن ادراک ما را نشانه گرفته و با تاثیر بر درک از شرایط و اوضاع سبب بروز خطای دید و اشتباه می شود و اغتشاش جای اعتراض را می گیرد.

وی اظهار داشت: سه موضوع اساسی و دارای اهمیت در بحث بیانیه انقلاب، سرشت، سرگذشت و سرنوشت انقلاب اسلامی است که باید برای تمامی اقشار جامعه تشریح و تبیین گردد تا دیدی صحیح از انقلاب و اهداف آن برای عمومی ایجاد گردد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 294414
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه