• 1403/03/27 - 22:15
  • تعداد بازدید : 29
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان طی پیامی عید سعید قربان ، عید بندگی و مغفرت الهی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان، در متن پیام دکتر غلامرضا سرگزی مدیرکل دامپزشکی استان آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
عید سعید قربان، عید قربانی کردن نفس پای ایمان به خدای یکتا و مهربان است، پس از دعای عرفه و با اقتدا به مولای خوبی ها، اباعبدالله الحسین علیه السلام و راز و نیاز و نیایش با حضرت حق تعالی و پاک شدن از گناهان، به استقبال عید بزرگ قربان رفتن لذتی دوچندان دارد.
 
عید قربان یادآور عبور پیروزمندانه از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت خلیل الرحمن(ع) و روز اثبات تسلیم و بندگی است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و گذشتن از خود و دلبستگی‌ها را به انسان می‌آموزد.
 
روز عید سعید قربان روز یادآور فداکاری و ایثار فرزندانی از این مملکت که ابراهیم وار در دوران دفاع مقدس، جان شیرین و عزیز خود را قربانی وطن کردند و برای حفظ نظام، دین، انقلاب، ولایت و آرمان شان از همه چیزشان گذشتند.
 
اینجانب فرارسیدن عید سعید قربان، باشکوه‌ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالیترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باریتعالی را به مسلمانان، مردم شریف استان، جامعه دامپزشکی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم از درگاه ایزد احدیت توفیق درک واقعی پیام این عید اضحی که همانا ایثار، فداکاری، وحدت و دلدادگی و بندگی بر آستان حضرت دوست است و همچنین کسب معنویت و بهره مندی بیشتر از فیوضات این روز عزیز را مسئلت می نمایم.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 321284
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه