• 1401/07/27 - 13:39
  • تعداد بازدید : 59
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان با فرماندار شهرستان قصرقند بیان شد:

رصد مستمر روند خدمت رسانی دامپزشکی در شهرستان قصرقند

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، سایگانی فرماندار شهرستان قصرقند، با اشاره به پراکندگی روستاها و شرایط آب و هوایی سخت این شهرستان از تلاش ها، خدمات و حضور اکیپ های صحرایی دامپزشکی در دور افتاده ترین روستاها، پوشش بهداشتی جمعیت دامی و همچنین بازدید مستمر و میدانی مدیر کل و مسئولین دامپزشکی از شهرستان ها  تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: عملکرد تمامی دستگاه های اجرایی و نحوه ی خدمت رسانی در زمینه دامپزشکی به صورت مستمر رصد می شود و مردم از عملکرد اداره دامپزشکی شهرستان رضایت کامل دارند.

در این دیدار، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان نیز ضمن تشکر از نگاه ویژه فرماندار قصرقند به مجموعه دامپزشکی گفت:حفظ سرمایه های دامی از طریق پیشگیری از بیماری ها و همچنین تامین سلامت مردم با نظارت بر تولید فرآورده های خام دامی از وظایف ذاتی دامپزشکی بوده و تحقق شعار دام سالم، غذای سالم، انسان سالم، نقطه ی هدف سازمان دامپزشکی کشور به شمار می آید.

وی ادامه داد: گستره ی فعالیت های دامپزشکی به گونه ای است که ارتباط تنگاتنگ با مردم و مسئولین محلی باعث تسریع در کار و بهبود عملکرد می گردد.

گفتنی است در این دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، رییس حراست، بازرس معتمد اداره کل، رییس اداره دامپزشکی نیکشهر و سرپرست اداره دامپزشکی قصرقند نیز حضور داشتند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 291496
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه