• 1401/08/12 - 10:14
  • تعداد بازدید : 57
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در دیدار مدیرکل دامپزشکی استان با فرماندار شهرستان قصرقند بیان شد:

تلاش، خدمات و عملکرد دامپزشکی در دورافتاده ترین روستاها و پوشش بهداشتی جمعیت دامی این مناطق قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، در این دیدار سایگانی فرماندار شهرستان قصرقند ضمن خیر مقدم به مدیر کل دامپزشکی و هیئت همراه، با اشاره به پراکندگی روستاها و شرایط آب و هوایی سخت شهرستان قصرقند از تلاش ها، خدمات و حضور اکیپ های صحرایی دامپزشکی در دور افتاده ترین روستاها و پوشش بهداشتی جمعیت دام ها و همچنین بازدید مستمر و میدانی مدیر کل و همکاران اداره کل از شهرستان ها  تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: عملکرد و نحوه خدمت رسانی تمامی دستگاه ها ی اجرایی به صورت مستمر رصد می شود و مردم از عملکرد اداره دامپزشکی شهرستان رضایت کامل دارند.

در این دیدار، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان، ضمن تشکر از نگاه ویژه فرماندار به مجموعه دامپزشکی بیان داشت:حفظ سرمایه های دامی از طریق پیشگیری از بروز و شیوع بیماری ها و همچنین تامین سلامتی مردم از طریق نظارت بهداشتی و شرعی بر تولید فرآورده های خام دامی، از وظایف ذاتی دامپزشکی بوده و تحقق شعار دام سالم، غذای سالم، انسان سالم نقطه هدف سازمان دامپزشکی کشور به شمار می رود.

وی افزود: گستره فعالیت دامپزشکی به گونه ای است که ارتباط تنگاتنگ با مردم و مسئولین محلی باعث تسریع در کار و بهبود عملکرد می گردد.

گفتنی است در این دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، رییس حراست، بازرس معتمد اداره کل، رییس اداره نیکشهر و سرپرست اداره قصرقند نیز حضور داشتند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 291990
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه