• 1402/12/26 - 03:19
  • تعداد بازدید : 62
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه آموزشی نقش نماز در سلامت و ساختار اداری

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، به مناسبت ماه مبارک رمضان، جلسه‌ آموزشی با عنوان نقش نماز در سلامت و ساختار اداری با حضور حجه الاسلام و المسلمین اصغری حسامیه استاد حوزه و دانشگاه و امام جمعه موقت شهرستان زاهدان، محمد سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان، دکتر غلامرضا سرگزی مدیر کل و کارکنان دامپزشکی استان برگزار گردید.

محمد سنجرانی با ذکر اینکه دامپزشکی یکی از دستگاه‌های برتر سال در امر به معروف و نهی از منکر هست، اظهار کرد: الزامی است در برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی با اهمیت دادن به نماز همزمان با توجه به امور اداری حرکت کنیم و از افرادی که حتی چند ثانیه نماز را به تاخیر نمی‌اندازند، در واقع به عبادت اعتقاد دارند و وظیفه معنوی خود را بدون کم کاری انجام می‌دهند تقدیر نمود.

مدیرکل دامپزشکی استان تبیین نقش نماز و اثرات آن در زندگی و سلامت اداری افزود: همه ما باید تلاش کنیم با فرهنگ سازی و ترویج نقش نماز در کاهش آسیب‌ها و انحرافات اجتماعی اثر گذار باشیم و خداوند را شاکریم که به ما لطف کرد توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را داشته باشیم.

در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین اصغری حسامیه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و ماه مهمانی خدا بر ضرورت عمل به منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب تاکید کردند و پیرامون نقش نماز در سلامت و ساختاری اداری و اینکه هیچ عملی به اندازه نماز اثر ندارد به ایراد سخن پرداختند.

در این مراسم فرزندان همکارانی که به سن تکلیف رسیده یا رأی اولی‌ بودند و فعالین امر به معروف و نهی از منکر، فعالین نماز، عفاف و حجاب و همکاران بازنشسته مورد تجلیل قرار گرفتند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 316596
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه