• 1401/08/29 - 17:06
  • تعداد بازدید : 69
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در هفته بسیج در دامپزشکی استان انجام شد:

برنامه ریزی برای واکسیناسیون حدود ۵۲ هزار راس دام علیه بیماری های دامی و اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم برای خدمت رسانی

در اولین روز از هفته بسیج اکیپ های واکسیناسیون و سمپاشی اداره کل دامپزشکی استان به روستاها و مناطق محروم استان برای ارائه خدمات بهداشتی اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان گفت: طی برنامه ریزی های انجام شده جهت ارائه خدمات رایگان دامپزشکی در هفته بسیج، واکسیناسیون حدود ۲۰۰۰ راس دام سنگین، ۵۰ هزار راس دام سبک و ۲۰۰ قلاده سگ علیه بیماری های واگیر و خطرناک دامی و همچنین سم پاشی حدود ۱۲هزار راس دام و بیش از ۴۵ هزار مترمربع جایگاه دامی پیش بینی شده و در دستور کار قرار دارد.

وی اظهار داشت: در اولین روز از این هفته ۲۶ اکیپ متشکل از کارشناسان بهداشتی دامپزشکی در شهرستان های استان برای ارائه خدمات رایگان دامپزشکی به روستاها و مناطق محروم اعزام شدند.

گفتنی است در شهرستان زاهدان، مدیرکل دامپزشکی استان، مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان و فرمانده حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان ادارات کل استان نیز در عملیات خدمت رسانی و اعزام اکیپ های جهادی حضور داشتند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 294575
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه