• 1403/02/31 - 21:17
  • تعداد بازدید : 117
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری اردوی جهادی اداره دامپزشکی زاهدان بمناسبت هفته بسیج عشایر

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، اردوی جهادی قرارگاه محوریت زدایی جهاد دامپزشکی با شعار خدمت بی منت در کنار عشایر در منطقه زردچاه شهرستان زاهدان برگزار گردید.
در این اردوی جهادی یکروزه گروه جهادی سردار شهید سلیمانی اداره دامپزشکی زاهدان که با مشارکت استانداری، فرمانداری، اداره کل عشایر، صداوسیما، بسیج سازندگی سپاه استان، جامعه کشاورزی سپاه سلمان استان، قرارگاه محرومیت زدایی و... درمنطقه زردچاه این شهرستان برگزارگردید؛ دکتر اصغری معاونت سلامت و مرتضی ذوالفقاری معاونت توسعه مدیریت و منابع و مجید حسنیان مسئول اردوهای جهادی اداره کل دامپزشکی استان نیز حضور داشتند و بیش از ۵۰۰۰ راس دام سبک و ۳۰۰ نفر شتر توسط کارشناسان اعزامی اداره دامپزشکی زاهدان معاینه بالینی و واکسینه گردیدند.
همچنین جایگاه و دام‌های عشایر این مناطق نیز سم پاشی گردید و دوره آموزشی_ترویجی درباره بیماری‌های دامی مهم منطقه بویژه بیماری تب برفکی و هاری نیز به صورت چهره به چهره برگزار گردید.
در پایان شورای اداری نیز در محل روستای زردچاه شهرستان زاهدان برگزار و به سوالات و درخواست های اهالی وعشایر آن منطقه درباره موضوعات مرتبط با حوزه فعالیت دامپزشکی پاسخ داده شد.
  • گروه خبری : اخبار شهرستان صفحه اصلی,اخبار شهرستان زاهدان
  • کد خبر : 319821
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه