• 99/11/27 - 22:49
  • تعداد بازدید : 39
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرماندار شهرستان سیب و سوران در گفت و گو با مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت:

وظیفه خود می دانیم که در راستای حفظ امنیت غذایی و سلامت مردم، مجموعه دامپزشکی را حمایت کنیم.

دکتر مهدی حسینی و هیات بازرسی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان در سفر به شهرستان سیب و سوران به بازدید از اداره دامپزشکی و همچنین دیدار با فرماندار این شهرستان پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، مدیرکل دامپزشکی استان در سفر به شهرستان سیب و سوران از اداره دامپزشکی این شهرستان بازدید و با همکاران این اداره دیدار و گفت و گو کرد و به بررسی مسائل و مشکلات دامپزشکی در این شهرستان پرداخت.

در این سفر، دکتر مهدی حسینی با فرماندار شهرستان سیب و سوران نیز دیدار داشت و به ارائه گزارشی از عملکرد دامپزشکی در این شهرستان، بیان اهمیت و همچنین بحث و رایزنی در خصوص مسائل و مشکلات دامپزشکی در این شهرستان پرداخت.

در این دیدار، دکتر مهدی حسینی گفت: با توجه به رخداد بیماری آنفلوانزای فوق حاد طیور در کشور و اهمیت رعایت موارد بهداشتی و قرنطینه ای از جمله کنترل تردد خودروهای حمل غیرمجاز مرغ زنده و جمع آوری مراکز عرضه غیرمجاز مرغ زنده از معابر که از مهمترین راه های پیشگیری از ورود این بیماری به شهرستان است و با عنایت به این که شهرستان سیب و سوران در کنترل این موضوع و جمع آوری کامل مراکز عرضه غیر مجاز مرغ زنده از سطح شهرستان موفق عمل نموده، جهت استمرار این مهم نیاز به همکاری و حمایت سایر دستگاه های متولی می باشد.

مجیب حسنی، فرماندار شهرستان سیب و سوران بیان داشت: با عنایت به این که اقدامات و عملکرد دامپزشکی در راستای تامین امنیت غذایی، حفظ سلامت مردم و حراست از سرمایه های دامی کشور است ما وظیفه خود می دانیم که در این مسیر حمایت های لازم را از مجموعه دامپزشکی انجام دهیم و سایر دستگاه های متولی را مجاب نمائیم تا در حوزه ی عملکردی خود هم راستا با ضوابط و دستورالعمل های بهداشتی دامپزشکی عمل نمایند.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271672
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید