• 1401/02/19 - 10:52
  • تعداد بازدید : 193
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در شهرستان ایرانشهر انجام شد:

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ایرانشهر

مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان در سفر به شهرستان و دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان خانم دکتر نارویی را به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی ایرانشهر معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر مهدی حسینی مدیر کل دامپزشکی استان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان و همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع این اداره کل به شهرستان ایرانشهر سفر کرد.
در این سفر، در جلسه ای که در دفتر معاون استاندار و فرماندار ویژه ی این شهرستان برگزار شد مدیرکل دامپزشکی استان، هفته سلامت را تبریک گفت و درخصوص اهمیت سلامت و ارتباط مستقیم فعالیت های دامپزشکی با سلامت جامعه مطالبی را عنوان داشت و در همین رابطه به بیان اقدامات و خدمات ارائه شده طی طرح ملی تشدید کنترل و نظارت بهداشتی و شرعی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان پرداخت.
گفتنی است در این جلسه، دکتر مهدی حسینی، خانم دکتر نارویی را به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ایرانشهر معرفی کرد و همچنین از اقدامات و خدمات دکتر سید محمد امین حسینی در مدت ریاست این اداره تقدیر و تشکر نمود لازم به ذکر است دکتر سیدمحمد امین حسینی به عنوان سرپرست معاونت اداره کل  و اداره دامپزشکی شهرستان چابهار منصوب گردیده است.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 285892
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه