• 99/11/27 - 22:36
  • تعداد بازدید : 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در سیستان و بلوچستان انجام شد:

مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان در سفر به شهرستان سرباز با بخشدار مرکزی این شهرستان دیدار کرد.

دکتر مهدی حسینی و هیات همراه در سفر به شهرستان سرباز با بخشدار مرکزی این شهرستان دیدار و درخصوص مسائل و مشکلات دامپزشکی در این شهرستان بحث و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، مدیرکل دامپزشکی استان و هیات همراه در ادامه سفر به شهرستان های استان و پیگیری مسائل و مشکلات مجموعه دامپزشکی به شهرستان سرباز رفتند و با بخشدار مرکزی این شهرستان دیدار داشتند.

در این دیدار دکتر مهدی حسینی گفت: با توجه به این که سرباز شهرستانی جدیدالتاسیس بوده و اجرا و نظارت بر ضوابط و دستورالعمل های بهداشتی دامپزشکی در جهت تامین امنیت غذایی و حفظ سلامت جامعه ضروری می باشد مجموعه دامپزشکی در راستای عمل به وظایف و ارائه خدمات و تامین نیروی دامپزشکی در این شهرستان، کارشناسان بهداشتی آموزش دیده  ای را در نظر گرفته است.

مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان از فرمانداری شهرستان سرباز درخواست نمود در راستای اجرای ضوابط، دستیابی به اهداف دامپزشکی و کمک به ارائه خدمات مطلوب به دامداران و روستاییان، درخصوص استقرار کارشناسان بهداشتی و نیروهای دامپزشکی در شهرستان سرباز و همچنین خرید واکسن و سموم مورد نیاز دامداران از محل اعتبارات شهرستان اقدامات و پیگیری های لازم را انجام دهند.

گفتنی است مجموعه فرمانداری شهرستان سرباز نیز با تایید اهمیت مطالب بیان شده از سوی مدیرکل دامپزشکی استان و ضرورت اجرای ضوابط و دستورالعمل های بهداشتی دامپزشکی در جامعه قول همکاری لازم را داد.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271670
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید