• 99/11/21 - 11:55
  • تعداد بازدید : 31
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در استان سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد:

طرح ایمن سازی جمعیت های دامی استان علیه بیماری هاری و طاعون نشخوارکنندگان کوچک با هدف حفظ سرمایه های دامی استان

مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان بیان داشت: به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و با هدف حفظ امنیت و سلامت جمعیت دامی استان، فاز واکسیناسیون بیماری هاری و طاعون نشخوارکنندگان کوچک با همکاری بخش خصوصی و از طریق طرح خرید خدمت در استان در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، مدیرکل دامپزشکی استان گفت: همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی و باهدف حفظ و حراست از سرمایه های دامی، فاز واکسیناسیون علیه بیماری هاری و طاعون نشخوارکنندگان کوچک در استان در حال انجام است.

دکتر مهدی حسینی افزود: در این طرح پیش بینی های لازم جهت واکسیناسیون بیش از 3 هزار قلاده سگ صاحبدار، گله و چوپان علیه بیماری هاری و بالغ بر 230 هزار راس دام سبک علیه طاعون نشخوار کنندگان کوچک انجام شده است.

وی عنوان داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون با هدف کنترل و پیشگیری از ابتلا جمعیت های دامی استان به بیماری های خطرناک دامی و بیماری های مشترک بین انسان و دام، واکسیناسیون بیش از 3 میلیون و 500هزار راس دام در استان علیه بیماری های دامی و سمپاشی بالغ بر 42 هزار متر مربع جایگاه دامی انجام شده است.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271488
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید