• 1401/03/04 - 10:54
  • تعداد بازدید : 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
همزمان با سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر در سیستان و بلوچستان برگزار شد:

سلسله نشست های جهاد تبیین با موضوع دفاع مقدس و آزادسازی خرمشهر

با هدف تبیین و روشنگری در خصوص دفاع مقدس و عظمت سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر در دامپزشکی استان جلسه آموزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، این جلسه با حضور سرهنگ حسن فضلی از رزمندگان دفاع مقدس، مدیرکل و همکاران دامپزشکی استان و همچنین حضور مجازی همکاران ادارات دامپزشکی شهرستان در محل اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد.
در ابتدای جلسه، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان ضمن عرض تبریک و خیر مقدم و بیان مواردی در خصوص عظمت سوم خرداد و فتح خرمشهر به ارائه گزارشی از اقدامات جهادگرانه دامپزشکی در استان با هدف حفظ و حراست از سرمایه های دامی و صیانت از سلامت غذایی جامعه، آمار و اقدامات انجام شده در دوماه گذشته در قالب طرح ملی تشدید کنترل و نظارت بهداشتی و شرعی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان و همچنین روشنگری در خصوص عمومی سازی و مردمی سازی یارانه ها در کشور پرداخت.
در ادامه این جلسه، سرهنگ فضلی با اشاره به پیشینه و رشادت های ۸ سال دفاع مقدس به بیان مقاومت و ایستادگی در شرایط بحرانی و تحریم آن دوران پرداخت و در خصوص توانایی ها، ظرفیت های بالقوه و افتخارات دولت و ملت مقتدر ایران اسلامی روشنگری نمود.
وی ادامه داد: می بایست از ظرفیت ها برای بهبود اوضاع بهره برد و نقاط ضعف را اصلاح کرد و در مقابل حربه ها و دسیسه های غرب و غربزدگان با تدبیر و تفکر ایستادگی کرد.
سرهنگ فضلی اظهار داشت: وظیفه ی امروز ما تبیین و توضیح داشته ها برای جوانان است تبیین یعنی مستندات را ارائه کردن و به آیندگان فهماندن، اینکه بدانند کجا بودیم و به کجا رسیدیم.
در پایان، حجت الاسلام والمسلمین شریفی نیک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه نیز ابراز داشت: خوب تبیین کردن مکمل خوب خدمت کردن است و ما باید با حفظ ولایتمداری و تببین از جنگ ادراکی عبور نماییم و داشته هایمان را برای نسل آینده بیان نماییم.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 286517
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه