• 1401/02/21 - 10:47
  • تعداد بازدید : 159
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در تایید خبر معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور، مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت:

حذف ارز ترجیحی بر قیمت دارو، واکسن و مواد بیولوژیک دامی بی تاثیر است.

2sبه گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان در راستای همراهی سازمان دامپزشکی کشور با سیاست های اقتصادی دولت و "طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها"، اعلام داشت: با عنایت به اینکه دارو، واکسن و مواد بیولوژیک دامی و همچنین مواد اولیه مورد نیاز آن ها از سال 99 بر اساس ارز نیمایی تامین می گردیده است لذا حذف ارز ترجیحی هیچ تاثیری بر قیمت این اقلام ندارد.

وی ادامه داد: دامداران نگران افزایش قیمت در این خصوص نباشند و با سیاست های جدید اقتصادی دولت و افزایش تولیدات داخلی و کاهش وابستگی کشور در سنوات اخیر به اقلام تولیدی خارجی، در مواردی نیز شاهد کاهش قیمت آن ها خواهیم بود.
دکتر مهدی حسینی اظهار داشت: در حال حاضر کمبودی در خصوص اقلام مذکور در سطح کشور وجود ندارد و دارو و واکسن تحت نظارت دامپزشکی در حال عرضه می باشد.
در پایان، مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان از دامداران خواست تا هرگونه گران فروشی، احتکار و عرضه خارج از شبکه مجاز (داروخانه ها و مراکز مایه کوبی دامپزشکی) را در اسرع وقت به اداره دامپزشکی شهرستان و یا با شماره 1512 گزارش نمایند تا بازرسان دامپزشکی با همکاری مراجع قضایی نسبت به بررسی موضوع اقدام و در صورت تایید، اقدامات قانونی لازم را به عمل آورند.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 285952
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه