• 1401/03/24 - 10:58
  • تعداد بازدید : 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با هدف بررسی وضعیت اجرای دستورالعمل های حوزه دارو ودرمان در سیستان و بلوچستان برگزار شد:

جلسه هم اندیشی درخصوص مسائل و مشکلات واحدهای فعال در حوزه دارو و درمان

مسئول اداره دارو و درمان اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان گفت: این جلسه با هدف بررسی و ارائه راهکار برای حل مسائل و مشکلات در زمینه دارو و درمان و همچنین بهبود ارائه خدمات در این حوزه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، این جلسه با حضور رئیس نظام دامپزشکی، رئیس اداره دارو و درمان اداره کل دامپزشکی استان، رئیس و کارشناس اداره دامپزشکی زاهدان و مسئولین فنی-بهداشتی کلینیک ها، داروخانه ها و مراکز مایه کوبی شهرستان زاهدان در محل اداره کل دامپزشکی استان برگزار گردید.

دکتر گلدرزهی رئیس نظام دامپزشکی استان گفت: لازمه ارتقای سطح کیفیت اقدامات و ارائه خدمات موثر در زمینه ی تشخیص و درمان دامپزشکی، همکاری و همبستگی بین بخش خصوصی و دولتی دامپزشکی و رعایت اخلاق حرفه ای می باشد که خوشبختانه در استان سیستان و بلوچستان به نحو احسن در حال انجام است.

همچنین در این جلسه، دکتر فاطمه یوسف نسب مسئول اداره دارو و درمان اداره کل دامپزشکی استان اهمیت و ضروریات چرخه مجاز توزیع دارو و واکسن های دامپزشکی را تشریح نمود و در ادامه با توجه به قرارگیری استان سیستان و بلوچستان در منطقه گرمسیری به بیان نکاتی پیرامون حفظ زنجیره سرد در فرآیند توزیع دارو و واکسن پرداخت.

گفتنی است در این جلسه، رئیس و کارشناس اداره دامپزشکی زاهدان نیز به تشریح دستورالعمل ها و ضوابط ابلاغی سازمان دامپزشکی کشور در حوزه فعالیت کلینیک ها و داروخانه های دامپزشکی پرداختند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 287130
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه