• 1401/02/21 - 09:35
  • تعداد بازدید : 139
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور مدیرکل دامپزشکی استان در شهرستان چابهار برگزار شد:

جلسه معارفه سرپرست جدید معاونت اداره کل و اداره دامپزشکی شهرستان چابهار

مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان در سفر به شهرستان چابهار و دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان، دکتر سید محمد امین حسینی را به عنوان سرپرست جدید معاونت اداره کل و اداره دامپزشکی شهرستان چابهار معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر مهدی حسینی مدیر کل دامپزشکی استان در معیت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان و معاون توسعه مدیریت و منابع این اداره کل به شهرستان چابهار سفر و در این سفر با جواد سپاهی معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان دیدار کرد.
طی این دیدار، مدیرکل دامپزشکی استان، ضمن تبریک هفته سلامت و شرحی از وظایف دامپزشکی، گزارشی از خدمات ارائه شده در قالب طرح ملی تشدید کنترل و نظارت بهداشتی و شرعی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان و همچنین مطالبی درخصوص  ارتباط مستقیم رسالت سازمان دامپزشکی کشور و سلامت جامعه پرداخت.
در ادامه، حجة الاسلام شریفی نیک نیز گزارشی از نظارت های شرعی دامپزشکی در امر صید و ذبح در شهرستان چابهار  ارائه نمود و عنوان داشت: دامپزشکی علاوه بر تحقق شعار سلامت غذا از مزرعه تا سفره، با نظارت شرعی بر روند تولید فرآورده های خام دامی، غذایی حلال را روانه سفره مردم می نماید که این امر مهم سبب تمایل مصرف کنندگان به استفاده از محصولات تولید شده تحت نظارت بهداشتی و شرعی سازمان دامپزشکی می گردد.
در پایان، جواد سپاهی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار ضمن تبریک انتصاب دکتر سید محمد امین حسینی به سمت سرپرست معاونت اداره کل و اداره دامپزشکی شهرستان چابهار، وی را شخصی انقلابی و جهادی خطاب نمود و شهر بندری چابهار را نه تنها با اهمیت ویژه برای استان سیستان و بلوچستان بلکه حائز اهمیت برای کشور و کل منطقه دانست.
گفتنی است در این جلسه، دکتر مهدی حسینی، دکتر سید محمد امین حسینی را به عنوان سرپرست جدید معاونت اداره کل و اداره دامپزشکی شهرستان چابهار معرفی کرد.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 285937
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه