• 1401/03/14 - 00:19
  • تعداد بازدید : 29
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) انجام شد:

بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان

دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
۱۴ خرداد سالروز ارتحال بزرگ مردے از فرزندان رسول الله (ص) و ادامه دهنده راه حضرت سیدالشهدا(ع) است که با رهبرے الهے خود، توانست ایران را از یوغ و سیطره استکبار جهانے بیرون آورده و به این ملت شریف و بزرگ، عزت دهد.
 
انقلاب شکوهمند اسلامے ایران به رهبرے امام خمینے (ره) در حالے به پیروزے رسید که مردم ایران با تکیه بر فرهنگ عاشورایی، رژیمے ۲۵۰۰ ساله‌ے که سراسر وابستگے و ضدیت با دین مبین اسلام بود، از بنیان ریشه کن کرد و به زباله‌دان تاریخ انداخت.
 
به درستے یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهورے اسلامے ایران و احیاگر اسلام ناب محمدے صلی‌الله‌علیه‌وآله در سالروز ارتحالش با یاد شهداے قیام خونین ۱۵ خرداد که سرآغاز مکتب فکری، سیاسے و اجتماعے ملت ایران و نشانه پیوند معنوے مردم با آرمان‌هاے الهے امام راحل و فداکارے و جان‌فشانے براے حفظ اسلام و برچیده شدن سلطه طاغوتیان و نقطه عطفے در شکل‌گیرے و پیروزے انقلاب اسلامے است، مقارن شده است.
 
همچنین قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ که به برکت همان هدایت و روشنگرے حکیمانه حضرت امام خمینے (ره) شکل گرفت نه تنها موجب سست‌ شدن پایه‌هاے حکومت ستم‌شاهے را فراهم کرد بلکه زمینه احیاء تمدن بزرگ اسلام را در جهان هموار ساخت.
 
امروز نیز رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامے و خلف صالح خمینے کبیر (ره) قدم در راهے نهاده که بی‌شڪ پیروے از ایشان، اعتلا و عزت و سربلندے نظام اسلامے را رقم خواهد زد. آنچه که همواره در راهبرد و منظومه متعالے معظم له قرار دارد نفے استکبار و عدم اعتماد به وعده‌هاے آنان است.
ما نیز  ضمن بزرگداشت نام و یاد امام عزیز (ره) و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره‌ے قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، پیروے کامل از رهنمودها و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامے را پیروے از رهبر کبیر انقلاب اسلامے دانسته و امیدوار است که طریق و سلوڪ امام خمینے (ره) و خلف صالحش حضرت آیت‌الله العظمے امام خامنه‌اے (مدظله‌العالی) همواره و در همه‌ے امور سرلوحه و سرمشق مسئولان و مردم باشد.
 
دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان سیستان وبلوچستان
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 286821
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه