• 1400/07/11 - 02:14
  • تعداد بازدید : 43
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در دومین روز از هفته بزرگداشت دامپزشکی در سیستان و بلوچستان صورت پذیرفت:

برگزاری نشست خبری مدیر کل دامپزشکی استان با اصحاب رسانه

نشست خبری مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان با اصحاب رسانه در هفته گرامیداشت دامپزشکی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، این نشست با حضور رئیس نظام دامپزشکی، مدیر کل، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه، معاونین و اصحاب رسانه استان و همچنین حضور مجازی مسئولین ادارات دامپزشکی و خبرنگاران شهرستان های مختلف استان برگزار گردید.

در ابتدای این نشست، دکتر مهدی حسینی ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته دامپزشکی، به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های دامپزشکی در راستای حفظ و تامین سلامت غذایی جامعه، کنترل و پیشگیری بیماری های استراتژیک دامی و مشترک بین انسان و دام، بحث واردات و صادرات فرآورده های خام دامی و نهاده های دام و همچنین توفیقات و توانمندی های دامپزشکی استان پرداخت.

در ادامه، د‌کتر عبدالرب گلدرزهی رئیس نظام دامپزشکی استان نیز ضمن عرض تبریک هفته دامپزشکی، به ارائه گزارش عملکردی از خدمات و فعالیت های نظام دامپزشکی استان پرداخت و همچنین مسئولین ادارات دامپزشکی شهرستان نیز از طریق ویدئو کنفرانس به اهم اقدامات، عملکرد و گزارش اقدامات خود را ارائه دادند.

در پایان نشست، خبرنگاران و مدعوین جلسه، به بیان سوالات و مسائل مطرح در حوزه مرتبط با دامپزشکی پرداختند و مدیر کل و مسئولین دامپزشکی استان با صبر و حوصله به تک تک مسائل مطرح شده در حوزه تخصصی خود پاسخ دادند.

گفتنی است در پایان‌جلسه از خبرنگاران و اصحاب رسانه برای همراهی و همکاری در راستای روشن سازی و تنویر افکار عمومی جهت دستیابی و تحقق اهداف سازمان دامپزشکی کشور،  با اهدای لوح تقدیر تشکر و قدردانی شد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277444
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه