• 1400/06/22 - 00:11
  • تعداد بازدید : 22
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در دامپزشکی سیستان و بلوچستان صورت پذیرفت:

برگزاری جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل دامپزشکی استان

این جلسه به صورت وبینار و با حضور مدیرکل، اعضاء کارگروه و حضور مجازی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل دامپزشکی استان با حضور مدیرکل، اعضاء کارگروه و حضور مجازی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به صورت وبینار برگزار گردید.

در این جلسه، دکتر حسینی مدیرکل دامپزشکی استان گزارشی از سیاست ها و برنامه های کاری این اداره کل ارائه داده و از کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان درخواست نمود تا در خصوص انجام هرچه بهتر شاخص های ارزیابی عملکرد با این اداره کل همکاری نمایند.

سپس، مرتضی ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان ضمن بیان دستور کار جلسه، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمینه سرمایه انسانی و به ویژه بحث آزمون های استخدامی ارائه نمود.

در ادامه، خانم پیلتن معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز از اقدامات، برنامه ریزی منظم و رعایت عدالت در برگزاری آزمون استخدامی اخیر تقدیر و تشکر نمود.

در پایان، پس از بحث و تبادل نظر، با انتقال دائم نیروهای مامور نیز موافقت گردید.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 276885
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه