• 1401/05/06 - 08:52
  • تعداد بازدید : 25
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در آستانه فرارسیدن ماه محرم در سیستان و بلوچستان انجام شد:

برگزاری جلسه شورای فرهنگی استان با محوریت برنامه ریزی برای عزاداری ماه محرم

با نزدیک شدن به ماه محرم و با هدف برنامه ریزی و هماهنگی برای انجام هرچه بهتر مراسم عزاداری ماه محرم جلسه شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، جلسه شورای فرهنگی این اداره کل با محوریت عزاداری ماه محرم و با حضور مدیرکل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و مسئولین دامپزشکی استان برگزار گردید.

در این جلسه، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان درخصوص فریضه امر به معروف و نهی از منکر مطالبی را بیان داشت و از همکاران درخواست نمود تا امر به معروف و نهی از منکر را سرلوحه ی کار و فعالیت خود در بخش های مختلف اداری قرار دهند.

در ادامه، حجت الاسلام والمسلمین شریفی نیک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان نیز ضمن تاکید بر گرامیداشت آغاز دهه امر به معروف و نهی از منکر و همچنین تسلیت دهه محرم، نکاتی را پیرامون امر به معروف و نهی از منکر به استناد فرمایشات رهبری که این فریضه الهی را واجب فراموش شده در جامعه تلقی نمودند، بیان داشت و گفت: جامعه اسلامی می بایست اهتمام ویژه ای به این موضوع داشته باشد چرا که قیام امام حسین (ع) و انقلاب اسلامی ایران که منشا خیر و برکت برای مسلمانان است برگرفته از این فریضه الهی است.

شایان ذکر است، در این جلسه مقرر گردید که تا پایان ماه صفر هر پنجشنبه مراسم عزاداری در محل اداره کل دامپزشکی برگزار گردد.

هماهنگی لازم برای برپایی ماسم عزاداری و حضور همکاران در این مراسم به مدت 7 روز انجام شد و مقرر گردید تا پایان ماه محرم و صفر، پنجشنبه ها مراسم زیارت عاشورا با دعوت از مداح اهل بیت و سخنران برگزار گردد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 288759
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه