• 1400/05/19 - 12:15
  • تعداد بازدید : 56
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در سیستان و بلوچستان انجام شد:

برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی استان با محوریت برنامه ریزی برای ایام محرم و صفر

اولین جلسه شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیر کل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین و برخی از مسئولین این اداره کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، این جلسه با محوریت برنامه ریزی فرهنگی و آموزشی برای ایام محرم و صفر برگزار گردید.
در این جلسه حجه الاسلام والمسلمین شریفی نیک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام عزاداری محرم به بیان مقام شهدا پرداخت و گفت می بایست در انجام امور، فرهنگ خدمت صادقانه و خالصانه مورد توجه قرار بگیرد.
در ادامه این جلسه، همفکری و هماهنگی لازم برای برگزاری هرچه بهتر مراسم عزاداری محرم باتوجه به شرایط خاص انجام گردید و دیدگاه های مختلف، مسائل و مشکلات فرهنگی در این زمینه بررسی گردید و تصمیمات لازم از جمله برگزاری مراسم عزاداری با رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین برنامه ریزی جهت مسابقه فرهنگی و کتابخوانی صورت پذیرفت.
گفتنی است در پایان این جلسه با اهدا لوح سپاس به دو نفر از همکاران فعال در عرصه حجاب و عفاف و احیا فریضه ی امر به معروف و نهی از منکر تجلیل شد.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 276238
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه