• 99/11/21 - 12:01
  • تعداد بازدید : 54
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در استان سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد:

بررسی، ارزیابی و چاره اندیشی جهت حل مسائل و مشکلات روستائیان و دامداران استان در حوزه ی دامپزشکی

در ایام مبارک دهه فجر، معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان و هیات همراه جهت ارزیابی و بررسی مسائل و مشکلات روستائیان و دامداران استان از شهرستان ها و روستاهای استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان و هیات همراه به مناسبت دهه مبارک فجر و باهدف بررسی مسائل و مشکلات و نظارت بر روند خدمت رسانی دامپزشکی،در سطح شهرستان ها و روستاهای استان با دامداران و روستائیان از نزدیک دیدار کردند.

در این سفر، دکتر مسعود اصغری و هیات همراه به بررسی روند ارائه خدمات دامپزشکی در زمینه های مختلف، کنترل مراحل چرخه پیشگیری و درمان بیماری های دامی و پیگیری وضعیت دامداران، روستائیان و بهره برداران پرداختند و مشکلات آنان را ازنزدیک بررسی کردند.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در این بازدید اکثر روستائیان و دامداران از روند ارائه خدمات دامپزشکی اعلام رضایت نموده و در برخی از موارد هم که مشکلاتی مشاهده گردید راه کارهای لازم جهت رفع مشکلات موجود به بهره برداران و ادارات دامپزشکی شهرستان ها اعلام گردید.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271489
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید