• 1401/05/09 - 12:35
  • تعداد بازدید : 32
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در شهرستان ایرانشهر صورت گرفت:

بازدید میدانی مسئولین دامپزشکی استان ‌از برخی مناطق درگیر سیلاب

معاون سلامت، مسئول هماهنگی ستاد بحران و بازرس معتمد اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان و همچنین اکیپ های فنی دامپزشکی شهرستان ایرانشهر از مناطق درگیر سیلاب این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، در پی بازدید و حضور میدانی دکترمسعود اصغری معاون سلامت، دکتر محمدکریم پورمند مسئول  هماهنگی ستاد بحران، حمید شیوانسب بازرس معتمد اداره کل دامپزشکی استان و همچنین اکیپ های فنی دامپزشکی شهرستان ایرانشهر از برخی مناطق درگیر سیلاب، ارزیابی و هماهنگی های لازم در خصوص شیوه اقدامات بهداشتی مورد نیاز در زمان سیلاب به عمل آمد..

دکتر مسعود اصغری معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان طی این بازدید از دامداران و عشایر عزیز خواست تا هر گونه وقوع بیماری و تلفات را با قید فوریت به اداره دامپزشکی شهرستان اعلام نمایند تا نسبت به اعزام اکیپ های فنی به منطقه به منظور تشخیص و... اقدام لازم انجام شود.

دکتر نارویی رئیس ادراه دامپزشکی ایرانشهر نیز اظهار داشت: عملیات سراسری واکسیناسیون همزمان علیه تب برفکی در دام سبک و سنگین و همچنین واکسیناسیون طیور بومی علیه بیماری نیوکاسل با اولویت مناطق سیل زده، در این شهرستان آغاز گردیده است و از دامداران و عشایر شهرستان درخواست می گردد با اکیپ های اعزامی همکاری لازم را داشته باشند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 288859
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه