• 1400/07/12 - 12:27
  • تعداد بازدید : 34
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت ۱۴ مهر و در سومین روز از هفته دامپزشکی در سیستان وبلوچستان انجام شد:

بازدید مدیرکل دیوان محاسبات از اداره کل دامپزشکی استان

مدیرکل دیوان محاسبات استان از اداره کل، آزمایشگاه مرکزی دامپزشکی استان و مراحل کشتار دام در کشتارگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان سیستان و بلوچستان، مدیر کل دیوان محاسبات استان در بازدید از آزمایشگاه مرکزی اداره کل دامپزشکی استان به بررسی مراحل کار و دیدار از بخش های مختلف کاری این آزمایشگاه پرداخت.
در ادامه این بازدید، طی جلسه ای با مدیرکل دامپزشکی استان به بحث و بررسی پیرامون مسائل حوزه دامپزشکی به خصوص در حوزه قرنطینه و واردات، به ویژه در بحث ورود دام زنده، نهاده های دامی و همچنین اقدامات این اداره کل در رفع موانع تولید پرداختند.
در این جلسه، مسائلی در خصوص پتانسیل و ظرفیت استان دربحث قرنطینه های دامی از جمله تاثیر ضوابط دامپزشکی در تسهیل ورود دام، کاهش قاچاق و به تبع کاهش کانون های بیماری در استان و همچنین کاهش انتقال بیماری به سایر استان ها، بررسی مراحل و روند واردات دام زنده از طریق مرزهای شرقی و همچنین معرفی سیستم و سامانه های بخش قرنطینه مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.
ویسی مدیرکل دیوان محاسبات استان، ضمن تبریک هفته گرامیداشت دامپزشکی و ۱۴ مهر، از اقدامات مثبت صورت گرفته از سوی دامپزشکی استان در بخش های مختلف به خصوص در بحث رونق تولید و مانع زدایی ها در حوزه های مرتبط با دامپزشکی در استان تقدیر و تشکر نمود.
گفتنی است در ادامه این دیدار، مدیرکل دیوان محاسبات به همراه مدیرکل و معاونین اداره کل دامپزشکی استان جهت بازدید و بررسی از مراحل کشتار دام در کشتارگاه، در کشتارگاه دام زاهدان حضور یافتند و از نزدیک بر روند کار نظارت داشتند.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277517
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه