• 1400/08/22 - 10:03
  • تعداد بازدید : 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از کشتارگاه نسیم طیور عنوان شد:

این موضوع که مردم به دنبال مصرف مرغ زنده هستند قابل قبول نیست و مسئولین مربوطه می بایست برای ترویج فرهنگ مصرف مرغ کشتار روز بهداشتی در استان تلاش نمایند

استاندار سیستان و بلوچستان به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل دامپزشکی و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از مجموعه کشتارگاهی نسیم طیور زاهدان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، مدرس خیابانی در بازدید از کشتارگاه نسیم طیور زاهدان بر ایجاد فضای مناسب در بحث فروش تاکید کرد و گفت: این موضوع کمک بزرگی در بحث جمع آوری مرغ زنده خواهد بود و می بایست کشتارگاه ها با بالابردن کیفیت محصول تولیدی، افزایش مراکز عرضه، رعایت موازین و دستورالعمل های بهداشتی دامپزشکی و قیمت گذاری مناسب، جامعه را به سمت استفاده از مرغ کشتار روز و عدم خرید مرغ زنده سوق دهند.
وی اظهار داشت: این که مردم به دنبال مصرف مرغ زنده هستند قابل قبول نیست. و دامپزشکی و صدا و سیما می بایست با ارائه مطالب آموزشی و ارتقا سطح آگاهی مردم در خصوص فواید استفاده از مرغ کشتار روز و مضرات خرید و مصرف مرغ زنده و کشتارگاه ها نیز با افزایش مراکز عرضه و ایجاد فضای مناسب برای فروش محصول تولیدی، در راستای ترویج فرهنگ مصرف مرغ کشتار روز تلاش نموده و مردم را به استفاده از مرغ کشتار روز بهداشتی ترغیب نمایند.
گفتنی است در این بازدید، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان نیز از کمک ها و مساعدت های دامپزشکی در خصوص رفع موانع و مشکلات موجود در مسیر راه اندازی کشتارگاه  گفت و بیان داشت: دامپزشکی با تمام توان برای رفع و حل مشکلات بهره برداران این حوزه و همچنین تداوم چرخ تولید تلاش خواهد نمود و از هیچ کمک و مساعدتی در چارچوب قوانین دریغ نخواهد کرد.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 278874
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه