• 1401/02/17 - 10:59
  • تعداد بازدید : 11
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در پایان طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی در سیستان و بلوچستان انجام شد:

انجام بیش از 12 هزار بازدید از مراکز تولید، عرضه و نگهداری فرآورده های خام دامی

مدیر کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در قالب طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، افزون بر ۱۲ هزار بازدید انجام شد که طی آن نزدیک به ۲۰ هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی ناسالم و غیربهداشتی بهداشتی معدوم گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان گفت: طرح ملی تشدید کنترل و نظارت بهداشتی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان که از ۱۴ اسفند سال گذشته آغاز شده و تا ۱۶ اردیبهشت سال جاری به طول انجامید به پایان رسید اما بازدید و نظارت کارشناسان بهداشتی دامپزشکی همچنان ادامه دارد.
وی ادامه داد: در راستای تامین سلامت و امنیت غذایی طی این بازه ی دو ماهه در استان سیستان و بلوچستان بیش از ۱۲ هزار بازدید نظارتی از مراکز تولید، توزیع و نگهداری فرآورده های خام دامی انجام شده است.
دکتر حسینی ابراز داشت: در بازدیدهای به عمل آمده در قالب طرح تشدید مقداری نزدیک به 380 هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی به علت شرایط نامناسب ضبط گردید که از این تعداد قریب به 20 هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی ناسالم و غیربهداشتی پس از طی مراتب قانونی معدوم گردید و با ارجاع افراد متخلف به مراجع قانونی افزون بر 90 پرونده قضایی تشکیل شد.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 285810
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه