• 1401/03/24 - 09:12
  • تعداد بازدید : 36
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان بیان داشت:

آگاهی و آشنایی با رسالت دامپزشکی وهمکاری و همبستگی، لازمه دستیابی به اهداف سازمانی است

دکتر مهدی حسینی در دیدار و گفت و گو با همکاران جدیدالاستخدام گفت: برای ایجاد علاقه و دید مثبت در کار می بایست اهداف معنوی، نتیجه مثبت کار و خدمات ارائه شده به جامعه را در نظر گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان در جلسه آموزشی و آشنایی همکاران جدید با حوزه های مختلف کاری سازمان دامپزشکی، حضور یافت و در این گفت و گو ضمن آرزوی موفقیت برای همکاران جدید، به مواردی ارزشمند و راه گشا در زمینه کار اداری اشاره کرد.

در ابتدای جلسه، مدیرکل دامپزشکی استان از مجموعه آموزش این اداره کل  برای برگزاری جلسات اطلاع رسانی و آموزش به همکاران جدید جهت آشنایی با اقدامات و وظایف دامپزشکی تشکر کرد و آموزش موثر را از ابتدایی ترین و مهمترین اقدامات دستیابی به اهداف و آرمان های سازمانی دانست.

دکتر حسینی اظهار داشت: همکاری و همبستگی در انجام وظایف در کنار آگاهی از اهمیت و دانستن وظایف و رسالت سازمان و تبیین آن در جامعه لازمه دستیابی موثر به اهداف سازمانی است.

وی عنوان داشت: تبیین اهداف و وظایف دامپزشکی از آن جهت حائز اهمیت است که همکاران ما به صورت گم نام در حال خدمت رسانی به قشر زحمت کش و ضعیف جامعه یعنی دامداران و روستاییان هستند و از طرفی اقدامات انجام شده از سوی دامپزشکی ارتباط مستقیم با سلامت و امنیت غذایی جامعه دارد که شعار سلامت غذایی از مزرعه تا سفره بیانگر این اهمیت است.

دکتر حسینی تصریح کرد: دید مثبت، علاقه مندی به کار سبب تبادل انرژی مثبت در محیط کار و در نهایت حرکت در مسیر موفقیت و دستیابی به اهداف خواهد شد و در این روند همکاران می بایست با در نظر گرفتن اهداف معنوی، نتیجه مثبت کار و خدمات ارائه شده به جامعه علاقه مندی و عشق به کار را حفظ و تقویت نمایند.

وی افزود: ما به عنوان نماینده دولت می بایست از ایجاد بی اعتمادی در ارباب رجوع پرهیز نماییم و کار را برای رضای خدا انجام داده و با تسریع در خدمت رسانی و حل مشکلات در جلب رضایت و اعتماد ارباب رجوع تلاش نماییم.

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 287122
کلمات کلیدی
pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

pusiba روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه