بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 1229427
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72189234 تعداد بازديد زيرپورتال: 1885578 اين زيرپورتال امروز: 320 سایت در امروز: 2676 اين صفحه امروز: 49 دريافت RSS در امروز: 1080 دريافت RSS صفحه: 0

گوناگون

2
1397/3/22 سه‌شنبه برگزاری دوره آموزشی جهت آبزی پروران شهرستان زهک

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زهک از برگزاری دوره آموزشی ویژه آبزی پروران در این  شهرستان خبر داد.

علیرضا رافع شیخی گفت: با هدف ارتقاء سطح آکاهی  و آشنایی آبزی پروران شهرستان زهک با مسائل بهداشتی و برخی از بیماری های رایج آبزیان در سطح منطقه، یک دوره آموزشی با همکاری اداره شیلات و مدیریت جهاد کشاورزی با موضوع اصول بهداشتی و نگهداری ماهیان گرمابی در شهرستان زهک برگزار گردید.

وی افزود: با توجه به وجود مخازن طبیعی آبی چاه نیمه ها، ایستگاه تحقیقاتی اداره کل شیلات سیستان و همچنین تمرکز استخرهای پرورش ماهی در شهرستان زهک، این شهرستان بعنوان قطب آبزی پرور شمال استان مطرح می باشد.

ایشان بیان داشت: رصد و پایش این واحد ها و آموزش به موقع و  به روز بهره برداران این  بخش از تولید، یکی از اولویت های کاری اداره دامپزشکی شهرستان زهک در جهت نیل به تحقق شعار حمایت از تولید و کالای ایرانی  می باشد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان
بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است