بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 1229431
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72189238 تعداد بازديد زيرپورتال: 1885582 اين زيرپورتال امروز: 324 سایت در امروز: 2680 اين صفحه امروز: 53 دريافت RSS در امروز: 1080 دريافت RSS صفحه: 0

خبرهاي شهرستان

برگزاری دوره آموزشی جهت آبزی پروران شهرستان زهک برگزاری دوره آموزشی جهت آبزی پروران شهرستان زهک
برگزاری دوره آموزشی جهت آبزی پروران شهرستان زهک برگزاری دوره آموزشی جهت آبزی پروران شهرستان زهک
1397/3/22 سه‌شنبه
برگزاری دوره آموزشی جهت آبزی پروران شهرستان زهک

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زهک از برگزاری دوره آموزشی ویژه آبزی پروران در این  شهرستان خبر داد.

علیرضا رافع شیخی گفت: با هدف ارتقاء سطح آکاهی  و آشنایی آبزی پروران شهرستان زهک با مسائل بهداشتی و برخی از بیماری های رایج آبزیان در سطح منطقه، یک دوره آموزشی با همکاری اداره شیلات و مدیریت جهاد کشاورزی با موضوع اصول بهداشتی و نگهداری ماهیان گرمابی در شهرستان زهک برگزار گردید.

وی افزود: با توجه به وجود مخازن طبیعی آبی چاه نیمه ها، ایستگاه تحقیقاتی اداره کل شیلات سیستان و همچنین تمرکز استخرهای پرورش ماهی در شهرستان زهک، این شهرستان بعنوان قطب آبزی پرور شمال استان مطرح می باشد.

ایشان بیان داشت: رصد و پایش این واحد ها و آموزش به موقع و  به روز بهره برداران این  بخش از تولید، یکی از اولویت های کاری اداره دامپزشکی شهرستان زهک در جهت نیل به تحقق شعار حمایت از تولید و کالای ایرانی  می باشد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است