بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 1166676
تعداد بازديد کنندگان سايت: 66429664 تعداد بازديد زيرپورتال: 1791167 اين زيرپورتال امروز: 1600 سایت در امروز: 47852 اين صفحه امروز: 1287 دريافت RSS در امروز: 694 دريافت RSS صفحه: 5

خبرهاي شهرستان

جلسه بررسی مشکلات پرورش دهندگان میگو در شهرستان چابهارجلسه بررسی مشکلات پرورش دهندگان میگو در شهرستان چابهار
جلسه بررسی مشکلات پرورش دهندگان میگو در شهرستان چابهارجلسه بررسی مشکلات پرورش دهندگان میگو در شهرستان چابهار
1397/2/19 چهارشنبه
جلسه بررسی مشکلات پرورش دهندگان میگو در شهرستان چابهار
جلسه بررسی مشکلات پرورش دهندگان میگو در شهرستان چابهار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، جلسه بررسی مشکلات پرورش دهندگان میگوی با حضور معاون مدیر کل دفتر بهداشت و بیماریهای آبزیان سازمان دامپزشکی کشور، کارشناسان اداره کل شیلات و پرورش دهندگان میگو در محل اداره دامپزشکی شهرستان چابهار برگزار شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان چابهار در این جلسه گفت: ذخیره سازی استخرهای پرورش میگو امسال زودتر از سال های پیش آغاز شده است و پرورش دهندگان با شرکت در دوره های آموزشی این اداره با نحوه آماده سازی، پرورش میگو و رعایت نکات بهداشتی و قرنطینه ای آشنا شدند.

دکتر اولیاء میرلاشاری افزود: تاکنون تعداد بیش از 110میلیون پست لارو در 27 مزرعه با 495 استخر در وسعت 538 هکتار ذخیره سازی شده است.

دکتر رخشانی مهر، معاون مدیر کل دفتر بهداشت و بیماریهای آبزیان سازمان دامپزشکی کشور نیز  در این جلسه به لزوم اقدامات قرنطینه ای و بیو سکوریتی اشاره نمود و استفاده از پروبیوتیک ها و محرک های ایمنی  را به پرورش دهندگان توصیه، و در خصوص برگزاری دوره های آموزشی و ترویجی برای بهره برداران و کارشناسان مزارع توسط دامپزشکی و شیلات تاکید نمودند.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است